Poradnik

Produkty gumowe Rubtiler – słowniczek pojęć dla początkujących

Czasami pojęcia charakteryzujące produkty gumowe mogą brzmieć niezrozumiale zwłaszcza dla początkujących inwestorów. Dlatego dzisiaj oddajemy w ręce wszystkich zainteresowanych krótki przewodnik po najczęściej używanych określeniach, który pomoże ujarzmić specyfikę naszych wyrobów i podjąć świadomą decyzję. 

więcej

Płyty gumowe a nawierzchnie wylewne – szybkie porównanie dla inwestorów

Nowoczesna sala fitness, siłownia na otwartym powietrzu, czy bezpieczny plac zabaw - bez względu na rodzaj obiektu odpowiednia nawierzchnia jest podstawą. Zapewnia estetykę, wytrzymałość, a przede wszystkim ochronę. Maty SBR i nawierzchnie wylewne są obecnie najlepszą opcją. Jednak, którą wybrać? Jeśli stoisz przed taką decyzją, to krótkie porównanie najważniejszych parametrów ułatwi Ci ją. 

więcej

Bezpieczna siłownia w domu – 6 powodów, dla których warto postawić na maty gumowe

Jako sportowcy-amatorzy w sposób szczególny powinniśmy zadbać o miejsce do ćwiczeń. Bezpieczna nawierzchnia domowych siłowni to podstawa. Dzisiaj pokażemy Ci, dlaczego maty gumowe nadają się do tego wręcz idealnie.

więcej

Maty gumowe na taras – 4 rzeczy, za które je pokochasz

Maty gumowe zdobyły już place zabaw, profesjonalne siłownie i sale fitness, coraz częściej widać je w biurowcach i hotelach. Jednak, czy znajdzie się dla nich miejsce na tarasie w Twoim własnym domu?

więcej

Produkty gumowe z granulatu SBR – stwórz swój ogród w stylu eko

Jeśli stoisz u progu aranżacji ogrodu, chcesz go zmienić lub dopracować, sięgnij po produkty z granulatu SBR. Stworzysz nie tylko ekologiczną przestrzeń, ale także zwiększysz komfort i bezpieczeństwo. Zobacz, jak wiele masz możliwości.

więcej

Kostka gumowa – ekologiczna i bezpieczna alternatywa dla bruku

Kostka gumowa charakteryzuje się dużą odpornością na wilgoć i trudne warunki atmosferyczne. Dzielnie znosi mróz do -30⁰C oraz temperaturę do +80⁰C, co zapewnia długotrwałe użytkowanie.

więcej

Produkty gumowe – jak ciekawie zaaranżować miejski plac zabaw

Żaden park, czy publiczne miejsce relaksu nie może obyć się bez placu zabaw. To ono przyciąga rodziny z małymi dziećmi, które w takich miejscach mogą spożytkować rozpierającą ich energię. Plac zabaw musi być bezpieczny, ale może być też edukacyjny i rozwojowy. Zobacz, jak uatrakcyjnić tę przestrzeń, wykorzystując produkty gumowe. 

więcej

Granulat SBR – powstanie, zalety, wykorzystanie

Ekologiczny granulat SBR to efekt procesu recyklingu, który daje zużytym oponom drugie życie. Jako nieliczni na rynku posiadamy kompleksową linię produkcyjną, a cały proces rozpoczynamy od dokładnej selekcji dostarczonego surowca.

więcej

Maty gumowe dla koni – 3 sposoby ich wykorzystania

Ekologiczne płyty z granulatu SBR są coraz powszechniejsze, a hodowcy zwierząt zaczynają doceniać ich zalety. Maty gumowe dla koni coraz częściej pojawiają się w stajniach zarówno w gospodarstwach rolniczych, jak i w profesjonalnych szkołach jeździeckich.

więcej

Płyty gumowe – 3 kroki samodzielnego montażu

Popularność mat z granulatu SBR w Polsce ich przybiera na sile. Wśród licznych zalet jest łatwość montażu płyt gumowych oparta o system DIY (do-it-yourself), dzięki któremu każdy może ułożyć podłoże samodzielnie.  Pokażemy krok po kroku, jak zrobić to właściwie.  Przeczytaj i zobacz, jak jest to proste. 

więcej

Artykuły

Strona korzysta z plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. W ustawieniach Twojej przeglądarki możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies. Dowiedz się więcej

Nota prawna Polityka Prywatności