Poradnik

Płyty gumowe chodnikowe – rozwiązanie na ekologiczną przestrzeń we własnym ogrodzie

Jednym z ciekawszych rozwiązań do aranżacji ogrodu jest płyta gumowa chodnikowa, która jest atrakcyjną alternatywą dla bruku, a odpowiednio ułożona nie zaburza małej retencji, zatem jest rozwiązaniem w pełni ekologicznym. Przyjrzyjmy się więc jej nieco bliżej.

więcej

Płyty gumowe pod basen – nowoczesne rozwiązanie dla bezpieczeństwa domowego odpoczynku

Sezonowe baseny stają się powoli standardowym wyposażeniem ogródków. Dzisiaj pokażemy, jak płyty gumowe pod basen przedłużają jego żywotność, zwiększając jednocześnie bezpieczeństwo odpoczynku.

więcej

Maty gumowe fitness Base, Slice czy Antishock – zalety, właściwości i zastosowanie

Obecnie na rynku dostępne są nawierzchnie zapewniające jak najlepsze warunki ćwiczącym i umożliwiające dopasowanie podłoża do specyfiki obiektu.

więcej

Mata gumowa podkładowa – idealne podłoże pod panele słoneczne

Systemy fotowoltaiczne wyrastają w gospodarstwach prywatnych jak grzyby po deszczu. Prawidłowa instalacja systemu zakłada także jego izolację od wilgotnego podłoża. Płyty SBR Rubtiler spełniają i ten wymóg.

więcej

Płyty gumowe dźwiękoizolacyjne – właściwości i zastosowanie

Płyty gumowe dźwiękoizolacyjne są uniwersalne i wielofunkcyjne. Ich ułożenie w całym pomieszczeniu zapobiega przedostawaniu się dźwięków zarówno z zewnątrz do pomieszczenia, jak i z jego środka do otoczenia.

więcej

Kompozytowa płyta drenażowa BKG – specjalistyczne metoda zabezpieczania otoczenia drogowego

Kompozytowa płyta drenażowa BKG jest specjalistycznym i innowacyjnym produktem na skalę światową, który pozwala na adaptację zieleni w otoczeniu drogowym, zwłaszcza na nasypach i skarpach. Zabezpiecza ziemię przed zbytnim zawilgoceniem, stabilizuje ją i chroni przed osuwaniem się. Jest szczególnie cenna wszędzie tam, gdzie inwestorzy mierzą się ze znacznym nachyleniem terenu.

więcej

Płyty gumowe do garażu – 4 powody, dlaczego warto na nie postawić

Garaż jest specyficznym miejscem w domu. Pełni jednocześnie wiele funkcji, do których musi być przystosowany. Jest nie tylko pomieszczeniem dla samochodu, ale bywa też magazynem na rowery i rzeczy, które “może kiedyś jeszcze się przydadzą”, a czasami pełni również rolę domowego warsztatu. Ta wielofunkcyjność wymaga odpowiedniej aranżacji i zapewnienia specjalnych warunków. Płyty gumowe do garażu są doskonałą opcją. Zwiększają bezpieczeństwo, funkcjonalność przestrzeni i komfort użytkowania.

więcej

Produkty gumowe dla hoteli – jak stworzyć wielofunkcyjną, cichą i ekologiczną przestrzeń

Wygłuszenie pomieszczeń jest jednym z priorytetów w hotelach o wysokim standardzie. Rozwiązaniem są maty gumowe izolujące akustycznie z OSB oraz maty gumowe izolujące akustycznie z gipsem.

więcej

Produkty gumowe Rubtiler – słowniczek pojęć dla początkujących

Czasami pojęcia charakteryzujące produkty gumowe mogą brzmieć niezrozumiale zwłaszcza dla początkujących inwestorów. Dlatego dzisiaj oddajemy w ręce wszystkich zainteresowanych krótki przewodnik po najczęściej używanych określeniach, który pomoże ujarzmić specyfikę naszych wyrobów i podjąć świadomą decyzję. 

więcej

Płyty gumowe a nawierzchnie wylewne – szybkie porównanie dla inwestorów

Nowoczesna sala fitness, siłownia na otwartym powietrzu, czy bezpieczny plac zabaw - bez względu na rodzaj obiektu odpowiednia nawierzchnia jest podstawą. Zapewnia estetykę, wytrzymałość, a przede wszystkim ochronę. Maty SBR i nawierzchnie wylewne są obecnie najlepszą opcją. Jednak, którą wybrać? Jeśli stoisz przed taką decyzją, to krótkie porównanie najważniejszych parametrów ułatwi Ci ją. 

więcej

Wyników na stronę

Artykuły

Strona korzysta z plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. W ustawieniach Twojej przeglądarki możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies. Dowiedz się więcej

Nota prawna Polityka Prywatności