Poradnik

Płyty gumowe do fabryk – rodzaje, zalety i zastosowanie

Obiekty przemysłowe i magazynowe wymagają szczególnych rozwiązań, które zapewnią nie tylko komfortowe warunki pracy na hali produkcyjnej, czy w biurowcu, ale także uszczelnią bezpieczeństwo. Doskonałe do tego są płyty gumowe do fabryk.

więcej

Płyty gumowe ze sztuczną trawą – właściwości, zalety i zastosowanie w profesjonalnych siłowniach

Maty SBR są już powszechnym rozwiązaniem w obiektach sportowych. Jednak nadal wybierane są zazwyczaj te standardowe wersje - gładkie Base lub Slice. Tymczasem płyty gumowe ze sztuczną trawą mogą być świetną alternatywą, a w niektórych strefach sprawdzają się znacznie lepiej. Dzisiaj przybliżamy ich walory i zastosowanie.

więcej

Produkty z granulatu SBR – sposoby na urządzenie biurowca w stylu eko

Chociaż gumowe maty powstały z myślą o siłowniach i placach zabaw, w Europie Zachodniej i Północnej już dawno wkroczyły na zupełnie niespodziewane terytoria. Teraz zdobywają także polski rynek. Produkty SBR są świetne do aranżacji ekologicznej przestrzeni. Coraz częściej wykorzystują  to inwestorzy i zarządcy budynków biurowych.

więcej

Maty wirusobójcze i bakteriobójcze Rubtiler Vir&Bact Protect – nowy wymiar bezpieczeństwa w klubach sportowych

Pandemia mocno odcisnęła się na branży fitness. Restrykcje dotyczące ilości osób i nadal obowiązujące obostrzenia są uciążliwe i uniemożliwiają funkcjonowanie klubów w pełnym wymiarze. Do tego dochodzi strach części społeczeństwa przed możliwością zarażenia, który skutecznie odciąga ich od miejsc rekreacyjnych. Odpowiedzią na ten niepokój są maty wirusobójcze Fitness Rubtiler Vir&Bact Protect.

więcej

Płyty gumowe chodnikowe – rozwiązanie na ekologiczną przestrzeń we własnym ogrodzie

Jednym z ciekawszych rozwiązań do aranżacji ogrodu jest płyta gumowa chodnikowa, która jest atrakcyjną alternatywą dla bruku, a odpowiednio ułożona nie zaburza małej retencji, zatem jest rozwiązaniem w pełni ekologicznym. Przyjrzyjmy się więc jej nieco bliżej.

więcej

Płyty gumowe pod basen – nowoczesne rozwiązanie dla bezpieczeństwa domowego odpoczynku

Sezonowe baseny stają się powoli standardowym wyposażeniem ogródków. Dzisiaj pokażemy, jak płyty gumowe pod basen przedłużają jego żywotność, zwiększając jednocześnie bezpieczeństwo odpoczynku.

więcej

Maty gumowe fitness Base, Slice czy Antishock – zalety, właściwości i zastosowanie

Obecnie na rynku dostępne są nawierzchnie zapewniające jak najlepsze warunki ćwiczącym i umożliwiające dopasowanie podłoża do specyfiki obiektu.

więcej

Mata gumowa podkładowa – idealne podłoże pod panele słoneczne

Systemy fotowoltaiczne wyrastają w gospodarstwach prywatnych jak grzyby po deszczu. Prawidłowa instalacja systemu zakłada także jego izolację od wilgotnego podłoża. Płyty SBR Rubtiler spełniają i ten wymóg.

więcej

Płyty gumowe dźwiękoizolacyjne – właściwości i zastosowanie

Płyty gumowe dźwiękoizolacyjne są uniwersalne i wielofunkcyjne. Ich ułożenie w całym pomieszczeniu zapobiega przedostawaniu się dźwięków zarówno z zewnątrz do pomieszczenia, jak i z jego środka do otoczenia.

więcej

Kompozytowa płyta drenażowa BKG – specjalistyczne metoda zabezpieczania otoczenia drogowego

Kompozytowa płyta drenażowa BKG jest specjalistycznym i innowacyjnym produktem na skalę światową, który pozwala na adaptację zieleni w otoczeniu drogowym, zwłaszcza na nasypach i skarpach. Zabezpiecza ziemię przed zbytnim zawilgoceniem, stabilizuje ją i chroni przed osuwaniem się. Jest szczególnie cenna wszędzie tam, gdzie inwestorzy mierzą się ze znacznym nachyleniem terenu.

więcej

Wyników na stronę

Strona korzysta z plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. W ustawieniach Twojej przeglądarki możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies. Dowiedz się więcej

Nota prawna Polityka Prywatności