Poradnik

4 rodzaje bezpiecznych nawierzchni gumowych idealnych na zewnętrzne obiekty sportowe

Miejsca treningowe na zewnątrz powinny zapewniać użytkownikom maksimum komfortu i bezpieczeństwa. Kluczowymi elementami są: odpowiedni sprzęt oraz podłoże. Śladami krajów europejskich nawierzchnie gumowe zyskują coraz większą popularność. Dzisiaj przedstawiamy 4 rodzaje wyrobów idealnych na podłoża treningowe na zewnątrz - ich zalety, różnice i zastosowanie.

więcej

6 sposobów, jak wykorzystać płyty gumowe do siłowni do wzmacniania wizerunku klubu

Nawierzchnie z granulatu SBR lub mieszanki SBR+EPDM cieszą się coraz większą popularnością. Profesjonalne siłownie i kluby fitness doceniają je za funkcjonalność i wielopłaszczyznową ochronę ćwiczących oraz obiektu. Jednak płyty gumowe do siłowni mają też swoją estetyczną wartość. Mogą stanowić ważny element wzmacniania i budowania wizerunku. Dzisiaj pokażemy 6 sposobów na ich zastosowanie w tym właśnie celu.

więcej

Płyt SBR czy SBR+EPDM – porównanie właściwości i polecane zastosowania

W Polsce wyraźnie rośnie zainteresowanie nawierzchniami gumowymi. Wraz z liczbą produktów pojawia się także więcej pytań ze strony inwestorów. Dzisiaj odpowiadamy na kilka z nich. Przybliżamy różnice pomiędzy granulatem SBR a mieszanką gumową SBR+EPDM.

więcej

Maty antywirusowe Rubtiler – 5 miejsc, w których na pewno warto je stosować

Nawierzchnia niemal całkowicie eliminująca wirusy i bakterie jest marzeniem właścicieli wielu obiektów, w których przewijają się tłumy. Zwłaszcza teraz, gdy świat niemal sparaliżowała wizja kolejnych fal pandemii. To marzenie powoli się spełnia. Wszystko za sprawą unikatowych gumowych mat antywirusowych Rubtiler, które teraz wchodzą na rynek.

więcej

Płyta SBR czy SBR/EPDM – porównanie właściwości i polecane zastosowania

W Polsce wyraźnie rośnie zainteresowanie nawierzchniami gumowymi. Wraz z liczbą produktów pojawia się także więcej pytań ze strony inwestorów. Dzisiaj odpowiadamy na kilka z nich. Przybliżamy różnice pomiędzy granulatem SBR a mieszanką gumową SBR/EPDM.

więcej

Gumowe płyty antywirusowe dla przedszkoli – 4 powody, dla których warto w nie zainwestować

Jesień jest trudna. Najmłodsze dzieci łatwo łapią wirusy i bakterie, gdyż ich system odpornościowy nie jest w pełni rozbudowany. Przeziębienie, grypa w tym jelitowa szaleją już od pierwszych tygodni września. Do tego media znów informują o rosnących zachorowaniach na Covid-19, a eksperci przestrzegają, że wariant Delta może atakować również bezpieczne do tej pory kilkulatki. Rozwiązaniem tych problemów są gumowe płyty antywirusowe dla przedszkoli.

więcej

Antywirusowe bumpery olimpijskie – bogactwo linii Rubtiler Vir&Bact Protect

Innowacyjne produkty Rubtiler Vir&Bact Protect mogą zrewolucjonizować branżę fitness, zapewniając wielopłaszczyznową ochronę i niwelując obawę, która nadal trzyma część klientów z dala od obiektów sportowych. Maty antywirusowe to jednak nie wszystko. Myślimy kompleksowo, dlatego linię wzbogaciliśmy także o różne elementy, w tym także antywirusowe bumpery olimpijskie.

więcej

5 właściwości płyt gumowych istotnych dla bezpieczeństwa dzieci

Maty z granulatu SBR w Europie Zachodniej i Północnej są już standardem na placach zabaw. W Polsce również powoli zaczynają wypierać tradycyjne trawiaste lub piaszczyste podłoża. Są od nich przede wszystkim bezpieczniejsze, estetyczniejsze i bardziej higieniczniejsze. Dzisiaj skupimy się na tym pierwszym parametrze. Pokażemy 5 najważniejszych właściwości płyt gumowych, dzięki którym zabawa na placach jest dla dzieci bezpieczna i komfortowa.

więcej

Płyty gumowe do fabryk – rodzaje, zalety i zastosowanie

Obiekty przemysłowe i magazynowe wymagają szczególnych rozwiązań, które zapewnią nie tylko komfortowe warunki pracy na hali produkcyjnej, czy w biurowcu, ale także uszczelnią bezpieczeństwo. Doskonałe do tego są płyty gumowe do fabryk.

więcej

Płyty gumowe ze sztuczną trawą – właściwości, zalety i zastosowanie w profesjonalnych siłowniach

Maty SBR są już powszechnym rozwiązaniem w obiektach sportowych. Jednak nadal wybierane są zazwyczaj te standardowe wersje - gładkie Base lub Slice. Tymczasem płyty gumowe ze sztuczną trawą mogą być świetną alternatywą, a w niektórych strefach sprawdzają się znacznie lepiej. Dzisiaj przybliżamy ich walory i zastosowanie.

więcej

Wyników na stronę

Strona korzysta z plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. W ustawieniach Twojej przeglądarki możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies. Dowiedz się więcej

Nota prawna Polityka Prywatności