+48 22 223 38 08 info@rubtiler.com

  • Polski
  • English
  • Kontakt

    Centrala

    Vinderen Sp. z o.o.
    ul. Jutrzenki 177
    02-231 Warszawa

    Godziny otwarcia:
    poniedziałek-piątek: 08:00 – 17:00
    sobota: nieczynne

    tel: +48 22 223 38 08
    fax: +48 22 886 55 87

    e-mail: sekretariat@vinderen.com

    Zakład produkcyjny Rubtiler

    Vinderen Sp. z o.o.
    ul. Leśna 4
    26-332 Sławno (woj. łódzkie)

    Godziny otwarcia:
    poniedziałek-piątek: 07:00 – 16:00
    sobota: nieczynne

    tel: +48 22 223 38 08
    fax: +48 22 886 55 87

    e-mail: sekretariat@vinderen.com

    Dział sprzedaży krajowej

    Kasjana Kanclerska
    Koordynator sprzedaży krajowej
    Polska
    tel: +48 665 887 724
    e-mail: k.kanclerska@vinderen.com

    Dział eksportu

    Tadeusz Pawlus
    Kierownik działu sprzedaży
    tel: +48 663 887 704
    e-mail: t.pawlus@vinderen.com

    Marta Juszkiewicz
    Menadżer ds. eksportu
    Unia Europejska, Wielka Brytania
    tel. +48 724 887 712
    e-mail: m.juszkiewicz@vinderen.com

    Jurij Waszkiewicz
    Menadżer ds. eksportu
    Litwa, Łotwa, Estonia, Ukraina
    tel. +48 665 887 746
    e-mail: jw@vinderen.com

    Alona Padalko
    Menadżer ds. eksportu
    Niemcy, Austria, Szwajcaria
    tel. +48 665 887 710
    e-mail: a.padalko@vinderen.com

    Marta Rajkowska
    Menadżer ds. eksportu i marketingu
    Kraje poza Unią Europejską
    tel. +48 665 887 725
    e-mail: m.rajkowska@vinderen.com

    Dział importu

    Elżbieta Piekarska
    Manager ds. importu
    tel: +48 724 88 77 10
    e-mail: e.piekarska@vinderen.com

    Dział recyklingu opon

    Anna Sokołowska
    tel. +48 667 88 77 95
    e-mail: a.sokolowska@vinderen.com